Menu

ייעוץ לכלכלת המשפחה

שואפים לשפר בצורה משמעותית את מצבכם הכלכלי ולא מצליחים לבד? הכסף נעלם לכם מבין האצבעות ואתם לא מצליחים לחסוך לדברים שבאמת חשובים לכם בחיים?

family drawing money house clothes and video game symbol on the chalkboardבואו לגלות איך בעזרת תהליך קצר של ייעוץ לכלכלת המשפחה, אפשר לצאת מהמינוס, לעשות סדר בהתנהלות הכלכלית בבית, להתחיל לחסוך לעתיד והכי חשוב – להוריד את המתח בבית סביב הכסף. את השיפור המשמעותי תרגישו תוך 3 חודשים בלבד!

האם האתגרים הבאים נשמעים לכם מוכרים?

 • המינוס בבנק רק עולה מחודש לחודש ואתם בתחושה של "כיבוי שרפות"?
 • אתם לא מצליחים לנהל תקציב משפחתי ולהגיע להסכמות עם בן/בת הזוג ולכן מרגישים מאוכזבים כאשר הוצאות בלתי צפויות נופלות עליכם חדשות לבקרים?
 • יש לכם הכנסה מכובדת אך אתם בתחושה שהכסף בורח לכם בין האצבעות,כאשר אתם לא מסוגלים לחסוך לדברים שבאמת חשובים לכם בחיים?
 • גדלתם בבית ללא חינוך פיננסי נכון ואתם רוצים לרכוש כלים לחיים שבעזרתם תוכלו לאפשר לילדים שלכם עתיד טוב יותר?
 • שואפים להגיע לדירה משלכם, רוצים לנסוע לנופש משפחתי פעם בשנה, מעוניינים לחסוך ללימודים אקדמאים של הילדים, אך בדרך מרגישים שלא הצלחתם עד עכשיו לממש את הפוטנציאל הכלכלי עד הסוף?
 • חולמים להגיע לעצמאות כלכלית ולגרום לנכסים שלכם לעבוד עבורכם?
 • מרגישים שהגיעה הזמן לעשות שינוי משמעותי בחיים ורוצים שיועץ כלכלי אובייקטיבי ילווה אתכם בצעדיכם הראשוני וייתן כלים פשוטים להצלחה?

ממה מתחילים?

הדרך המומלצת ביותר להתמודד עם אתגרים אלה היא לעצור לרגע את מרוץ החיים, לאבחן את מצבכם הכלכלי האמתי עם יועץ אובייקטיבי, לחשב מסלול מחדש, ואז לצאת מאזור הנוחות עם רצון לקחת אחריות על המצב ובצורה יזומה לשנות את ההתנהלות הכלכלית לטובה. חשוב להבין שהרגלים בריאים להתנהלות כלכלית נכונה שווים לכם הרבה מאוד כסף ובעיקר תורמים רבות לשקט הנפשי שלכם ושל המשפחה. אם אתם בנויים לשינוי משמעותי בחיים שלכם, אני אעמיד לרשותכם:

 • את הניסיון העשיר שצברתי בעבודה עם מאות משפחות שהיו במצבכם
 • ידע מגוון בכלכלת המשפחה
 • כלים פרקטיים שיאפשרו לכם לעשות את השינוי המיוחל בצורה קלה ועם מינימום זעזועים למשפחה.

בוודאי נמליץ לחברים שלנו לעבור תהליך דומה. זאת ההחלטה הכי חשובה שלקחנו בשנים האחרונות!

liraz&oren

אורן ולירז גולן, אשדוד

נכנסנו לתהליך אימון וייעוץ לכלכלת המשפחה עם זוגיות במצב רגיש, חוסר אינטימיות, לחצים עקב המצב הכלכלי וגירעונות של כ- 5,000 ₪ בכל חודש. החיים שלנו השתנו משמעותית לטובה, יש עכשיו בקרה מסודרת, שיטת העבודה עם מעטפות מוצלחת, יש הרבה יותר רגוע נפשית והזוגיות שלנו טובה יותר. כבר במהלך התהליך הגענו להישגים רבים כמו לקיחת אחריות, עמידה בתקציב קבוע מראש, ניהול משאבים נכון, איפוס מצב החשבונות והתחלת החיסכון. במהלך התהליך כרטיסי האשראי שלנו בוטלו ולא הוחזרו מיוזמתנו וכן הפסקנו לצבור חובות. לסיכום העבודה עם אלכס, אפשר להגיד שהייתה כימיה טובה מלכתחילה וגם הבנה של הצרכים כלפינו מצידכם. בוודאי נמליץ לחברים שלנו לעבור תהליך דומה כי זאת ההחלטה הכי חשובה שלקחנו בשנים האחרונות!

לחצו להמלצות נוספות


 מה עושים  בתהליך ייעוץ לכלכלת המשפחה?

 • בשלב הראשון אנו נקיים שיחת אבחון כלכלי ראשונית, ללא תשלום בטלפון, שבה נבין את הצרכים שלכם, נסקור את מצבכם הכלכלי, נחפש נושאים שחשוב לכם קודם כל לטפל בהם, נבין את המוכנות הבסיסית של שני בני הזוג לעשות שינוי בהתנהלות הכלכלית וניגע בפתרונות האפשריים.
 • במידה ונבין שיש בסיס לקיים פגישת אבחון כלכלי מעמיקה יותר, בשלב השני אנו נקבע פגישה כזאת אצלכם בבית או במשרד. במסגרת הפגישה שתיערך כשעה וחצי אנו נאבחן לעומק את מצבכם הכלכלי ונמצא בעיות בהתנהלות השוטפת, נגדיר יחד מטרות ויעדים כלכליים שבאמת חשובים לכם וכאלה שניתן לממש, נקבע במשותף לוחות זמנים ראליים להשגת המטרות הכלכליות שלכם בעתיד, נראה לכם מספר מודלים כלכליים שיאפשרו לכם להתבונן על התנהלות הכלכלית שלכם מהצד ולהגיע לתובנות פורצות דרך ונביא לכם הרבה המלצות וטיפים איך לשנות את המצב ממחר בבוקר. לקראת סוף הפגישה אנו נדבר על הפתרונות ויחד נחשוב איזה תהליך ליווי המשך הכי מתאים לכם.
 • פגישת אבחון כלכלי מתקיימת במשרדנו ברח' ז'בוטינסקי 35, רמת גן (מתחם הבורסה, בניין תאומים 2, קומה E2. יש חניה בבניין או ברחובות הסמוכים). לחלופין, ניתן לקיים אותה אצלכם בבית (בתיאום מראש). ללקוחות רחוקים ניתן לקיים את השיחה בסקייפ.
 • בסוף פגישת האבחון, נקבל החלטה במשותף איזה תהליך ליווי המשך (אם בכלל) הוא המתאים ביותר עבורכם, מבחינת עלות/תועלת ויתרונות לעתיד.

הפתרונות שלנו הם:

 • פגישת ייעוץ בודדת או סדרה של כמה פגישות לדילמה כלכלית ספציפית. סוג כזה של פגישה מתאים לאנשים מתוכננים כלכלית אשר עומדים בפני פרשת דרכים מסוימת ומתלבטים בין כמה אפשרויות לבחירה (לקנות נכס להשקעה, להשכיר או לקנות בית, להיערך כלכלית לשינוי מהותי בחיים וכד').
 • תהליך ליווי כלכלי קצר שכולל מספר קטן של פגישות פרונטליות (או בסקייפ) שבהן וביניהן נטפל בכל הנושאים של כלכלת המשפחה (הכנסות, הוצאות, התחייבויות, חסכונות, ביטוחים, קופות ומשכנתא), נתכנן יחד תקציב משפחתי, ניתן פתרונות בנושאים שעל הפרק ונספק כלים פרקטיים איך ליישם את התכנית לשיפור המצב הכלכלי.
 • תהליך ליווי כלכלי מלא (פרימיום) שכולל 6-7 פגישות פרונטליות (או בסקייפ) שבמסגרתן: נעשה סדר בכל הנושאים של כלכלת המשפחה (כולל ביטוחים וקופות), נתכנן תקציב משפחתי מאוזן, נתייחס למטרות כלכליות של המשפחה לטווח הארוך, נבנה תכנית כלכלית משפחתית ל-10 שנים הבאות, נלמד אתכם שיטה פרקטית וקלה ליישום להתנהלות כלכלית נכונה, במקביל לתהליך הייעוץ נאמן אתכם לחשיבה כלכלית שונה, נוציא אתכם לתקופת התנסות פרקטית בשטח ולבסוף (אחרי 3 חודשים) נפגש לפגישת בקרה וסיכום התהליך.

העובדה שאפשר בתקופת זמן קצרה של כמה חודשים לשפר משמעותית את מצבכם הכלכלי נשמעת לכם כמו חלום? זה בהחלט אפשרי ויעידו על כך מאות הלקוחות שלי שבהצלחה רבה עברו איתי תהליכים של אימון וייעוץ לכלכלת המשפחה ופתחו לעצמם דף חדש בחיים עם הרבה תקווה לעתיד. מה שאתם צריכים זה אימון וייעוץ כלכלי מקצועי, כלים פרקטיים להצלחה ומסגרת תומכת ברגע הכי משמעותי בחיים שלכם. עכשיו זה רק בידיים שלכם והגיע הזמן לקחת אחריות לעתידכם הכלכלי ולעתיד ילדכם.

בואו לעשות את הצעד הראשון לשינוי –  צרו איתי קשר עכשיו לקבלת יותר פרטים דרך הטופס מתחת או חייגו ישירות למספר 072-3281626 והחלו בבניית הביטחון הכלכלי שלכם!

נ.ב.

 • רוצים לקרוא המלצות מפי הלקוחות הקודמים שלי, על השיפור שחל בחייהם? לחצו כאן
 • נשארו לכם שאלות? לחצו כאן למעבר לעמוד שאלות ותשובות
 • היכנסו לבלוג שלי "קו הכסף" שבו תמצאו מאמרי הדרכה רבים, מידע מועיל, עצות פרקטיות, תובנות, מקורות ידע והשראה בנושאים כמו: כלכלת המשפחה, משכנתאות, ניהול פיננסי של עסקים קטנים, ביטוחים, חיסכון פנסיוני, השקעות ומה שביניהם. וגם קצת אקטואליה מסביב.
Top