Menu

הרצאות וסדנאות לארגונים

מנהל רווחה או משאבי אנוש? מנכ"ל? אתה מודאג שהעובדים שאתה מנהל לא מביאים את ה- 100% מאמץ שלהם לעבודה? כי הראש שלהם נמצא בין היתר בבעיות כלכליות בבית? רוצה לשנות את המגמה? ולגרום להם לבוא עם חיוך בבוקר לעבודה עם הרבה יותר תשוקה להצלחה, ראש שקט מדאגות ואנרגיות חיוביות? 

Faculty lecture and workshop. Audience at the lecture hall. Academic education.כל אדם יכול לשפר בצורה ניכרת את מצבו הכלכלי ולקחת את השליטה על הכסף האישי לידיו אם יש לו ידע וכלים נכונים להצלחה. דרך סדנאות וההרצאות שבנינו  בנושאים מגוונים סביב כלכלת המשפחה, אנו נדריך את העובדים בארגון שלך איך לשפר את ההתנהלות הכלכלית שלהם במשפחה בצורה קלה ויישומית. בסוף זאת תהיה ההשקעה הכי משתלמת שלך!

האם העובדים בארגון שלך מתמודדים עם האתגרים הבאים?

 • האם המציאות במקום העבודה שלך כוללת מצב בו חלק מהעובדים לא פנויים לגמרי לעבודה כי הראש שלהם שקוע בבעיות כלכליות בבית?
 • האם העובדים בארגון שלך מבקשים בתדירות גבוה מקדמות שכר או הלוואות לסגירת המינוס בנק?
 • האם הנושא של התנהלות הכלכלית בבית, המשכנתא, הפנסיה, הביטוחים וההשקעות – הפכו לנושאים המדוברים ביותר בהפסקת הצהריים במשרד בקרב העובדים והם מחפשים תשובות אצל הקולגות?

מה שדרוש לך זה להשקיע בעובדים שלך ולעזור להם לפתור בעיות שמעסיקות אותם בחלק גדול מהמקרים כנראה יותר מהעבודה עצמה. ברגע שבעיות אלה ייפתרו והם יקבלו פתרונות מעשיים שאיתם ניתן לשפר את ההתנהלות הכלכלית שלהם בבית, אין ספק שההשקעה בעבודה שלהם תעלה בעשרות אחוזים והם ירגישו הערכה גדולה מאוד למעסיק שדואג להם ומתחשב בצרכים האמתיים שלהם.

בשנים האחרונות היינו בעשרות ארגונים והובלנו את העובדים בהם להצלחה כלכלית אישית דרך מגוון של הרצאות וסדנאות מעשיות ששינו את ההרגלים שלהם והפכו את ההתנהלות הכלכלית שלהם להתנהלות כלכלית נכונה. רוצים גם אתם להעניק מתנה יקרת ערך לעובדים בארגון שלך? הם יעריכו את זה הרבה יותר מאשר הלוואה או בקשה למקדמת שכר!


איך הרצאות או סדנאות בכלכלת המשפחה יכולות לעזור לארגון שלך
?

 • מגוון ההרצאות והסדנאות בתחומי ניהול הכסף האישי שאנחנו מציעים נועדו להעשיר את הידע הפרטי של כל עובד  בתחומים הפיננסיים בצורה, מובנת, מקצועית וקלילה. זו יכולה בהחלט להיות פלטפורמה מצוינת להרחיב את האופק האישי וההבנה בתחום של כלכלת המשפחה של כל עובד ועובד. כל משתתף בסדנא יוכל לקבל כלים וטיפים פרקטיים להתנהלות כלכלית נכונה במשפחה וגם לעשות צעד ענק בדרך למיצוי הפוטנציאל האישי והכלכלי שלו.
 • Closeup of man holding golden key with success tagחלקם הניכר של הסדנאות וההרצאות בכלכלת המשפחה מתקיימות בתוך חברות במשק כחלק מהפעילות הפנים ארגונית שלהן. קיום הסדנאות נעשה מתוך אחריות חברתית של העסק והמעסיק כלפי העובדים שלו. זהלא סוד שזאת הדרך הכי פרקטית לעזור לעובדים לפתור את הבעיות הכלכליות שלהם, וכך להרוויח עובדים בעלי מוטיבציה גבוה, המעריכים את מקום העבודה שנתן להם כתף וכלים מעשיים להצלחה כלכלית. תנו לעובדים שלכם חכות ולא דגים!
 • בהרבה מחקרים סטטיסטיים הוכח שידע בתחומי כלכלת המשפחה נותן ערך רב לארגונים, מאחר והוא מייעל את יכולות מנהלים ואנשי מקצוע בארגון להעניק לעובדים תמיכה וכלים מעשיים להתמודדות עם מצבים כלכליים מורכבים. אנו מקיימים סדנאות והרצאות גם לרובד זה בארגון, ומכינים אותם לעמוד באתגרים ברמה היומיומית עם הבעיות הכלכליות של העובדים בארגון.

בסוף הסדנה או ההרצאה העובדים בארגון שלך ידעו:

 • מה גורם להם להוציא כסף ואיך הם יכולים לדחות סיפוקים ולחסוך ליעדים בעתיד.
 • הם ידעו יותר טוב איך לצאת מהמינוס ולעבור להתנהלות כלכלית אחראית ונכונה עבורם.
 • הם ילמדו עקרונות פשוטים וקלים ליישום איך לנהל תקציב משפחתי בקלות.
 • הם יבינו איך להחזיר את השקט הנפשי סביב הכסף ולהתחיל לחיות חיים רגועים.
 • הם יקבלו כלים של שיטה קלה לתכנון המשכנתא בצורה נכונה שתחסוך להם מאות אלפי שקלים.

מעוניינים לעזור לעובדים שלכם? צרו קשר אתנו עכשיו דרך טופס השארת פרטים או חייגו לטלפון 072-3281626 ויחד נתאם סדנה או הרצאה שיעזרו לעובדים שלכם לבנות את הביטחון הכלכלי שלהם לשנים הבאות.

Top