Menu

אודות

600pix_pngברוכים הבאים לאתר של אלכס שר – המקום שבו אנשים הרוצים לשפר את מצבם הכלכלי יכולים למצוא מאמרי הדרכה, מידע מועיל, עצות פרקטיות, תובנות, מקורות ידע והשראה, כדי להחזיר לידיהם את השליטה על כספם, לבנות ביטחון כלכלי ארוך טווח ולזכות מחדש בשקט הנפשי.

שלום,

שמי אלכס שר ואני רוצה להודות לכם שבאתם.

בואו נתחיל עם כמה מלים עליכם

אם טרחתם והגעתם עד לכאן, אני מניח שאתם מחפשים כלים מעשיים ופתרונות, שיעזרו לנהל את כלכלת הבית שלכם בצורה הרבה יותר מתוכננת.

ואין פלא, כי אם אתם כמו 52% מבתי האב בישראל – סביר להניח שגם אתם סובלים מאוברדרפט כרוני, שגורם לכם למתח בבית, לחץ בעבודה והרבה מאוד תסכול אישי.

זאת בדיוק הסיבה שהקמתי את האתר הזה: לעזור לכם לעשות סדר בנושאים הפיננסיים בבית בדרך קלה, פרקטית ועם מינימום מאמץ.

ועכשיו, ברשותכם, כמה מילים עליי

שמי אלכס שר ואני מנטור לכלכלת המשפחה ויועץ משכנתאות מוסמך. אני מתגורר בראשון לציון. המומחיות שלי היא ללוות משפחות ועסקים קטנים להצלחה כלכלית ולתת להם כלים ופתרונות פרקטיים להתנהלות כלכלית נכונה ברמת הפרט, המשפחה והעסק.

ממה הכל התחיל?

גדלתי באשדוד, בבית צנוע ופשוט שבו החינוך לילדים היה ערך עליון. מחשב ראשון בחיי ראיתי רק בגיל 16, כאשר חלק מהסכום חסכתי בעצמי בעבודה קשה בשוק העירוני כסבל. ההורים שלי רצו שאהיה משכיל ואצליח בחיים ולכן חסכו כסף ושלחו אותי לבית ספר יוקרתי שבו למדתי מקצועות מוגברים רבים ובסוף יצאתי עם 34 יחידות בגרות. אחרי שירות ביחידה מובחרת בצבא כלוחם, הלכתי ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים, שאותו סיימתי בהצטיינות. לקראת סוף התואר הקמתי משפחה וכעבור שנה נולדה לנו בת מתוקה.

המשבר שעברתי

בהתחלה הכל היה מצוין. בת זוגי ואני עבדנו וחיינו בתוך חלום. עבדתי אז כמנהל תפעול ברשת קמעונאית גדולה עם משכורת מאוד מכובדת, רכב צמוד וכל שאר ההטבות הסוציאליות. לקחנו הכל מהחיים כי אמרנו לעצמנו שחיים רק פעם אחד. בילינו, נסענו לנופש, השקענו בעיצוב הבית וקנינו לעצמנו דברים מיותרים. לא היה לנו מושג מה לא בסדר במה שאנחנו עושים כי אף פעם לא למדנו חינוך פיננסי. חילקנו הכל לאינספור תשלומים באמצעות 7 כרטיסי אשראי שהיו לנו, לקחנו הרבה הלוואות, הוצאנו צ'קים בלי חשבון, ולאט לאט הגענו לאוברדרפט מפלצתי. תהליך התרסקות היה אטי וכל הזמן הזה אמרנו לעצמנו שתיכף מתחילים לקצץ והכל יהיה בסדר… אבל זה לא קרה. ואז… בוקר אחד… אזרנו אומץ והסתכלנו למצב בעיניים. בפעם הראשונה הבנו שאנחנו על קצהו של מדרון חלקלק!

יש אור בקצה המנהרה

אני עדיין זוכר אותו בוקר חורפי, שבו קיבלנו החלטה שהגיע הזמן לקחת אחריות ולהפסיק לספר לעצמנו סיפורים, לפני שנאבד הכל, כולל את המשפחה. מיד התחלנו לפעול. קראנו חומר מקצועי, שאלנו שאלות, דיברנו עם מומחים, התייעצנו בפורומים ובעיקר יישמנו את מה שלמדנו: להתחיל לחיות ממה שיש ולתכנן את העתיד. כעבור שנה מאומצת של עבודה קשה וחיסכון כמעט בכל דבר , התחלנו לראות את התוצאות. החובות החלו להיסגר אחד אחרי השני ורמת החיים שלנו החלה לעלות.

ואז הבנתי שיש לי ייעוד בחיים

לאחר שהצלחתי לייצב את המצב הכלכלי שלי ושל משפחתי,  יותר ויותר אנשים סביבי החלו לבקש ממני עזרה מקצועית ותוך פרק זמן קצר מצאתי את עצמי עוזר לאנשים לשפר את מצבם הכלכלי. ואז הבנתי שיש לי יעוד. ברגע שהתקבלה ההחלטה – הלכתי ללמוד את המקצוע של אימון וייעוץ לכלכלת המשפחה אצל המנטור המוביל בתחום. היום אני איש עסקים מאושר ומצליח, אשר עוסק בתחום מאוד מעניין שמאפשר לי לשלב בין סיפוק אדיר בעזרה לאנשים לשלוט בתקציב המשפחתי לבין היכולת לחיות את החיים המלאים ולקום כל בוקר עם חיוך.

מה אני מביא אתי ומה אני יכול לעשות בשבילכם

  • חוץ מתואר ראשון במנהל עסקים (שנותן לי את הבסיס הכלכלי לנתח את הצרכים הפיננסיים שלכם בצורה מקצועית ולתת לכם פתרונות מועילים במיוחד)
  • וחוץ מחשיבה יצירתית – שמאפשרת לי למצוא רעיונות קלים ליישום לכל צורך ובכל מצב
  • וחוץ ממיומנות שנרכשה בעבודה מול מאות לקוחות – שנותנת לי כלים וניסיון למצוא את הפתרונות הטובים והמועילים ביותר לכם
  • וחוץ ממעקב אחר כל החידושים בתחום – כדי להביא לכם את הידע הכי טרי ופורץ דרך להצלחתכם
  • וחוץ מתשוקה ענקית לקדם אתכם הכי מהר והכי רחוק שאפשר, אפילו יותר ממה שאתם מרשים לעצמכם לחלום…

אז מה אני יכול לעשות בשבילכם?

את כל זה ועוד, יצקתי בתוך סל פתרונות מגוון, שנותן מענה בהתאמה ספציפית לכל לקוח ולכל צורך, בעזרת שילוב של שיטות, מוצרי מידע, קורסים פרונטליים והדרכות אינטרנטיות, הכל – כדי לאפשר לכם לבנות ביטחון כלכלי, להחזיר לעצמכם את השליטה על הכסף ולזכות מחדש בשקט נפשי.

החזון שלי

המטרה שלי זה להוביל יחידים, משפחות ועסקים לשגשוג כלכלי. כאבא, אני מאמין שחינוך פיננסי חייב להתחיל כבר בילדות ולהמשיך כל החיים. לצערי, זה לא קורה עדיין במערכת החינוך… ולכן, שמתי לעצמי למטרה לעודד, ללמד, ללוות ולתת השראה לאנשים להשקיע בחינוך הפיננסי שלהם ושל ילדיהם, במטרה לרכוש כלים להתמודדות יעילה יותר עם דילמות ומצבים כלכליים.

רגע…רגע…עוד משהו קטן, אבל שווה…

לפני שניפרד – אני מזמין אתכם לעשות עוד 3 דברים חשובים:

  • ראשית, לקרוא מה מספרים עלי הלקוחות שלי בתחום של ייעוץ לכלכלת המשפחה. הם השגרירים הכי טובים שלי וזאת הדרך הטובה ביותר להתרשם מהתועלות והיתרונות שאוכל לתת גם לכם.
  • שלישית, הורידו את המדריך הקצר שכתבתי ובו אני מסביר בצורה מאוד ידידותית מה הן 5 הצעדים הפשוטים לבניית ביטחון כלכלי למשפחה – במתנה ממני ולגמרי בחינם!
Top