מה הבדל בין אדם מקצוען לחובבן בהתנהלות כלכלית בבית?

אלכס שר

מופיע בקטגוריות: התנהלות כלכלית נכונה

אנחנו מאוד רוצים להצליח בהרבה מאוד תחומים בחיים אך לצערנו יש רק 24 שעות ותמיד הזמן לא מספיק! יש תחומים בחיים שאנחנו בכל זאת מתנהלים כמקצוענים ויש תחומים שבהם, גם אם מדמה לנו אחרת, אנחנו חובבנים! העיקר להיות מודע לאמת וללכת בדרך הנכונה רק לנו!

האם זה נשמע לכם מוכר? האם יש לכם הרגשה בפנים שבחלק מהתחומים בחיים ההתנהלות שלכם היא של חובבן?

בלייב ספונטני שעשיתי היום בבוקר בפייסבוק דיברתי על ההבדלים בין אדם מקצוען לחובבן בכל מה שקשור להתנהלות כלכלית בבית. מזמין אתכם לצפות בסרטון ולענות לעצמכם את האמת!

בסרטון הקצר אני גם נותן כמה טיפים איך אדם מקצוען שרוצה לעשות סדר כלכלי בבית, אמור לחשוב ולעשות.

תרגישו חופשי לשים לייק על הסרטון, להגיב וגם לשתף!

אהבתם?

שתפו את הסרטון עם החברים שלכם שיגידו לכם רק תודה. רוצים לקבל ממני עוד המון טיפים מועילים, עצות שוות והדרכה מעשית על התנהלות כלכלית נכונה? הקליקו עכשיו על הקישור והורידו את מדריך הבזק "5 צעדים פשוטים לבניית ביטחון כלכלי למשפחה", שיעזור לכם לשפר בצורה משמעותית את כלכלת בית שלכם – במתנה ממני ולגמרי בחינם.

עכשיו אתם

עד כאן נתתי לכם כמה רעיונות איך להפוך למקצוענים בהתנהלות כלכלית בבית. עכשיו אתם חברים. מה תוכלו לתרום לנו מניסיונכם האישי? אילו עצות טובות וטיפים תוכלו לתת לצופים שרוצים לללמוד לעשות את זה נכון. נשמח אם תשתפו מהניסיון שלכם בתגובות למטה, כדי שכולנו נוכל ללמוד ולהשתפר.

אלכס שר

אלכס שר עוזר למשפחות לשפר את ההתנהלות הפיננסית האישית, לבנות ביטחון כלכלי לטווח ארוך ולחסוך כסף רב בבניית משכנתא אופטימלית. להורדת המדריך  "5 צעדים פשוטים לבניית ביטחון כלכלי למשפחה" בחינם, לחצו עכשיו על הקישור הזה.