קישור לכתבה

אין טלפונים מהבנק, זוגיות משתפרת, יש שיתוף פעולה ורצון להמשיך ביחד.

המצב הכלכלי לפני התהליך היה קשה, המינוס גדל כל חודש לממדים בלתי צפויים, קיבלנו טלפונים מהבנק, ניסינו להתמודד בעזרת ההלוואות והכל הלך ונהיה רק יותר גרוע. זה השפיע על המצב המשפחתי והביא למריבות, ניתוק, חוסר רצון לשיתוף פעולה ומתחים בזוגיות. איבדנו תקווה שאנחנו יכולים לתקן את המצב ולא ראינו שום "אור" שיכול להאיר לנו את הדרך.
בעזרת התהליך שעברנו, נעלמו "הסודות" הקשורים לחשבון הבנק שלנו, סוף סוף הצלחנו לנהל דיאלוג בקשר לניהול כלכלי בבית. אנחנו נהיינו שותפים, מתייעצים בקשר לכל צעד, מרגישים שיש תקווה, רואים את הפתרון, יודעים שצריך לעבוד השנה מאוד קשה, אבל זה שווה.

ההישגים העיקריים שלנו בתהליך הם: לא משתמשים בכרטיס אשראי, הקצבה של מזומנים, יודעים להגיד " לא" כשצריך וקניות בסופר- בהשוואת מחירים, חיים ממה שיש לנו!!!

התהליך פתר לנו המון בעיות: אין טלפונים מהבנק, זוגיות משתפרת, יש שיתוף פעולה ורצון להמשיך ביחד. היינו "חיים בסרט" בלי להיות מחושבים ומודעים למצב באמת. היום אנחנו מתנהלים לפי מה שיש לנו, לפי המאזן שבנינו בעזרתכם. הגענו למסקנה שאפשר לחיות ללא חסר וגם לחסוך ולתכנן את העתיד. חבל שלא עשינו את זה יותר מוקדם בחיים שלנו.

אם לסכם בקצרה, קיבלנו מענה, עידוד חיזוק והכוונה לאורך של כל התהליך. התרשמנו, מהרגע הראשון. בתחילת התהליך היו קצת חששות שלא נצליח וזה עוד "בזבוז" של כספים, אבל … נוכחנו לדעת מהר מאוד שאפשר אחרת, היינו בציפייה לכל פגישה שלנו. היה כיף לעבוד עם אלכס שר, תמיד היית קשוב וסבלני, הסברת ותמכת. אנחנו מרוצים מאוד. תודה רבה רבה רבה.

ברור שנמליץ על תהליך דומה לכל הסובבים שלנו. בדרך כלל לא נהוג לדבר על בעיות כלכליות כקול רעם, אבל אם נשמע שמישהו זקוק לעזרה ונקלע למצב כלכלי קשה נשמח להמליץ מכל הלב.

ג'ני ומורדי נידם, דימונה
להמלצות נוספות >>